Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian

BS Crew
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee

Goto down 
+3
P.&.P.U.
Aresko
Wlado9
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 12:26 pm

no chalani uz mi dorazili vsetky vase vojska...mam mu povedat ze ziadne dane mu nebudem platit aby na mna zautocil??alebo ako to mam vyriesit??? Question

teraz mi napisal toto potom co nanho zautocil lukasko:

Takze zo 249 pretorianov, ktorych na mna poslal, sa mu nevratil ani jeden. Daj ma ako spravcu tvojho uctu. Ked tak spravis, posli mi spravu.
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 3:57 pm

tak ako spravcu ho nedavaj vobec naj si vylize gule kokot
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 6:09 pm

to som mu aj napisal geek Exclamation a potom prosil ze len na 5min...ta som ho poslal ....
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 6:39 pm

hh vYjebany to parchant hh 5 min okukat vsecko co a jak aby stiahol jednotky hh fakt debilek
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 7:52 pm

ta to hej....si myslel ze len tak ho dam jak spravcu kokot...este ze sa nemam nicoho bat ze len kukne aku mam produkciu a by vedel ze ako som na tom pig


Naposledy upravil dňa Št august 30, 2007 11:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 9:37 pm

no to je kktko ten typek asi mu jeblo v bedni Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing dat spravcu aspon na xvilku heh kto by bol taky xuj HAHA marci ty si mu inac pisal daco tomu gedovi ci jak mu meno toho traposa scratch
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 10:18 pm

uf neviem o kom kecas pato
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeŠt august 30, 2007 11:32 pm

no mysli toho paka co na mna utocil stale
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 12:35 am

jaaaaaaaaaaj tak sa vola hej som zabudol hh a co som mu mal pisat hm pato ten kokot je vymrdany ja mys
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 1:32 am

jemu sa neoplati pisat...... Mad to len vyradit z travianu...nic ine lol!
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 3:48 am

no a preto dufam ze uz si pisal hunterovi naj mu jebne ban
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 9:05 am

este vecer som mu napisal ze jaky to je kokot a co robi....len dufam ze mu da ten ban bounce
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 7:59 pm

ta len tak som sa pital ci nahodou si mu nepisal bo som cel ja ist mu napisat ze jaky je xuj atd........... ale tha ked sa neoplati tak nebudem mu pisat
Návrat hore Goto down
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePi august 31, 2007 9:07 pm

ani mu nepis lebo odpisal ze to co robi je povolene....buzerant vychcany
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeSo september 01, 2007 12:08 am

ok tak zaciname zbrojit a do tych max 2 tyzdnov by sa malo na neho zautocit
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Wlado9

Wlado9


Počet príspevkov : 23
Registration date : 07.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeSo september 01, 2007 1:03 am

no to by aj trebalo..... Very Happy Very Happy Very Happy idem zbrojit aj ja....
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeSo september 01, 2007 4:08 pm

no aj ja mozem zas zacat lebo mna zas odzbrojila oaza Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimeSo september 01, 2007 7:56 pm

tak treba makat pato
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 4:16 pm

ahojte:)

tu si mozte pozret ako sa dari nasej ali,ako stupa kazdym dnom,a takisto ako stupate vy:)


odkaz:


http://0.travian.spb.ru/analyser.pl?s=sk2&aid=1146
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 5:23 pm

lol no mne nic neotvorilo
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 6:14 pm

4 aresko:
lol no ale ono to otvara takze nechapem...
skus iba toto

http://0.travian.spb.ru/analyser.pl?s=sk2


a potom si daj vyhladat seba alebo nasu ali..
Návrat hore Goto down
Esusi

Esusi


Počet príspevkov : 26
Registration date : 02.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 7:07 pm

danoKe ani mne nic neotvorilo lol! ale ak je daky vyrus obratom ti poslem trojskeho kona bom
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 7:41 pm

esusi:a jak by si mi ho xcela poslat?


uz len ked si precitas nazov tej stranky tak by ti mohlo dojst ze sa tam nachadza nieco ine lol!

no neviem preco vam to neotvara,mne to funguje aj ked to len skopirujem a otvorim v novom okne,aj ked na to kliknem..
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 9:40 pm

ide v pohode otvorit len teraz neni cas to ceknut bo Aresko xce ist zbyt Uriana na stanicu a mam ho ist potom odvliest domov ak dostane na p.... lol! Myslim Teba Marci odvliect What a Face What a Face What a Face taze potom ti napisem Danci ze ake to je ale ide mi to otvorit afro
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitimePo september 03, 2007 9:57 pm

bude bs-c aj na servery 3,resp. kto idete h Basketball Basketball rat aj na 3ku?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Empty
OdoslaťPredmet: Re: XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee   XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
XAAAAAAAAARAAAA tu jeeeeeeeee
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Travian :: Your first category :: Your first forum-
Prejdi na: