Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian

BS Crew
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 nudim sa a podla mna dobri napad

Goto down 
+5
Aresko
Exotik
Funny_man
Hrob_ar
miso7
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 1:07 am

co vyzera byt biedne???????????
Návrat hore Goto down
Funny_man

Funny_man


Počet príspevkov : 44
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 22.08.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 1:12 am

asi mi s toho mareka fakt preskočí....stále ma napína...napíše len je to na pi... alebo vyzerá to zle...a pod... potom jasné že si idem zmerať tlak a mam 150 na 80.... flower
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 1:14 am

no robim to nerad ale asi budem musiel opustit ali a ist do silnejsej pretoze teras tie utoky je to dost na picu tak idem skusit heroes 3 ci ma vezmu len jedno neodchadzajte s ali ja sa tam casom vratim ale teras je to fakt dost na kokot protoze tie pice s ssn2 su skurvecni pojebany a xcem im to potom pekne spocitat tak drzim palce a je to v pohode stale som z vami mam este 2 ucti tu taze v pohode
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Funny_man

Funny_man


Počet príspevkov : 44
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 22.08.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 1:16 am

marči kua...zase nas opúšťaš Question Question Question
nenechávaj nás samých No No
len aby sme to prežili pokiaľ sa vrátiš bo to ne srandy...... Shocked Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
miso7




Počet príspevkov : 22
Registration date : 01.10.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 1:23 am

ta alianci ssn2 to je co zac alianciu sak co aresko mas s nimi nejaky problem alebo čo?? bounce bounce
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:02 am

problem tak si cekni utoky a uvidis dnes uz na mna ide asi 15 utok proste nemam sa s cim branit
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 11:47 am

no uz vypadni s ali a neplac a bud silny mi sa o seba postarame Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ADIOS AMIGOS prit ma sem tam pozriet nejakou podporou alebo utokom lol!
Návrat hore Goto down
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 12:46 pm

astala vista beybe lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 2:41 pm

hej cakam este na odpoved od heroesu
Kurva s kokotom mi zautocil aj na K!LL4 B0rC4 a rozrackovam mi 200 heudanov 150 bleskov a 120 sermiarov
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:06 pm

pocuvaj sak ja ti mozem poslat podporu sak uz sa mi vracaju vojaci od uriana mam asi 700 falanxov
Návrat hore Goto down
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:07 pm

no vlastne 800 ale to je skoro to iste Very Happy. a mozem stavat dalsich mam na to suroviny aj obilie este v pohode zarabam
Návrat hore Goto down
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:08 pm

len toto ze od uriana sa mi jednotky vratia az za 18 minut
Návrat hore Goto down
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:08 pm

ci hodin boze uz mi jebeeee
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:22 pm

vies to by si ybytocne prisiel o jednotky
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 3:50 pm

jak zbytocne to nebude zbytocne aj ja ti poslem len tiez dokym sa mi vratia od uriana tha nad 30 hodin taze v pohode lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 4:15 pm

prestne tak to su slova do bitky ale asi malo platne nevadiii poslem uvidime ta co
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 4:48 pm

ok akoze mne je jedno ked tak dazko xces prist o vojakov tak v pohode do A dedini mi idu 5 utoky
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Murder Machine

Murder Machine


Počet príspevkov : 1
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 6:13 pm

Marek ja ti zato neposlem nic vies preco? LEBO SOM SEBEC Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 07, 2007 10:33 pm

jeeeeeeeeeeej stevko sa nam prebral a konecne odpisal bounce bounce bounce bounce aj to si tak hnusny ze nepomozes lol! lol! lol! lol! Dobre robis hh Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
miso7




Počet príspevkov : 22
Registration date : 01.10.2007

nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitimePo október 08, 2007 4:46 pm

aleale co tu za veci rozoberate???? Sleep Sleep
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: nudim sa a podla mna dobri napad   nudim sa a podla mna dobri napad - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nudim sa a podla mna dobri napad
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Travian :: Your first category :: Your first forum-
Prejdi na: