Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian

BS Crew
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Vojsko

Goto down 
+6
pigy999
P.&.P.U.
Hrob_ar
Funny_man
DanoKE
Aresko
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 3:26 pm

Ok takze prosim vas ludia snazte sa aj o to aby ste mali co najsilnejsie vojsko pretoze ja vam nestacim vseckym pomoc co mi tu pisete ako posim sa o to ale fak som od vas asi najdalej a to myslim tak ze je to viac ja 10 hodin daktori aj 30 a to by u mna bolo dost hlupe a nezodpovedne keby som posielal svojich vojakov na daku dlhu cestu tak preto sa fakt snazte zabudnite na chvilku na rozvianie budov alebo poli ale skus vojakov tak aby sta mali ked tak aspon 500 obranich jednotiek Exclamation
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 8:03 pm

marek tebe sa pise 500 obranych jednotiek pri populacii 1334 ale uvedom si ze ani ty nemas tolko obrannych jednotiek pri svojej populacii tak to neziadaj od druhych,je vsak rozumne aby sa robila obranna army to mas pravdu,ale 500 obranych jednotiek pri populacii dajme tomu 400...uvedom si co pises to by siel kazdy do minusu s obilim a velmi velmi velmi marek,ked tak napis pomer,ale toto je hlupost proste,viem to lebo ked som mal dajme tomu 250 obrannych jednotiek priblizne a to bola pechota len ktora zere 1 obile za hodinum,tak to robilo mius lebo clovek musi mat preds aj utocne jednotky a spehov,to som mal populacii pod 350 Smile vsak:)
proste uplne zastvait rast ekonomiky nejde..pokial mas tolko obyvatelov dajme tmomu do 500-600
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 8:07 pm

no uz chapem preco si to pisal,lebo az teraz som precital sotatne prispevky,ze vela utokov pada na clenov ali,tak si pomahajte ludia co ste okolo...treba to treba to,nato ste v aliancii:)
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 9:35 pm

ale prosimta dano to nevadi za mam 1300 ale ber mam 1300 ale s 4 dedinami a to sa da v pohode ked utocim na tipkov a maju 350 populacku a ma tam okolo 400 vojakov jak teras som na takeho zautocil on mal sice kus vadciu ale tiez ale ne o vela a mal velku armadu vies to sa da v klude taka armada urobit aj ja ked som mal 500 tak uz som mal 400 vojakov vies ide o to ze co stavas ked robi polia tak s tim nemas vobec problem ale ked to minas na budovi co je mozno aj zbitocne ked na teba potom zautocia a nemas ani hovno v dedine
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:18 pm

o tom ze ci stavas polia alebo ne sa asi nebudeme bavit o tom sa bavia v travianskej skolke:))

ktory clovek podla teba nestavia polia??
no co ine mozes stavat,iba polia,max pasce ak si gal a tie su na obranu dobre cize vytknut ich nemozes...a stavat sklad sypku zlievaren tehelnu pilu mlyn a pekaren musis takisto...
a taku obranu mohol mat ale bola to jeho podpora aj ked si to mohol vidiet ze ako normalne(ze to nieje podpora)ale predpokladam ze to bola podpora z tej istej rasy..(alebo je to lama totalna ktora sa drzi na jednej populacii a je to proste lama,skus na neho pozret na tej stranke analyzer kedy si dal zalozit ucet)
a takisto ak clovek stava polia a ryxlo sa vyvija tak na neho nejde ziaden utok lebo je v okoli najvecsi,nemyslis?
myslim ze to nieje nahoda ze na mna nesiel ziaden utok z 4 uctov za ktore hram,okrem samozrejme neratam ucet danoke reals kde vlastne stavam hlavne tu army,lebo vies co sa tam deje,a mozes vidiet aky je potom rozdiel medzi mojimi dvoma uctami...na druhom nemam ziadnu army a myslim ze je rozdiel je viditelny:)
takisto si myslim ze neutocia ani na teba steva a vsetkych ludi ktory su svojmu okoliu vyrovnany alebo este vecsi,ci myslis ze tomu tak nieje?

jasne ze sa moze stat take ako ma napr. pato ze aj ked predpokladam je v okoli najvecsi ma proste smolu ze nie v uplne jeho blizkosti ale blizko neho su taki hraco ako ten z hero 2 tusim co na neho utoci..
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:20 pm

takisto predpokladam ze ty nebudes farmit na niekom kto ma viac ako 100 obyvatelov,tak takisto ak ma niekto 400ku a druhy ma 400ku je predpoklad ze sa nechaju navzajom tak..
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:25 pm

preklep nebudes farmit na niekom kto ma populacku cez 1000..

ale jasne mas pravdu treba stavat obranne jednotky,ale este lepsie by bolo dotycnemu napisat,ci by sa nedalo nejako dohodnut..
alebo to skusit vybavit cez teba diplomaticky alebo ineho diplomata,alebo ho podporit obrannymi jednotkami,ktore si myslim vecsi hraci mozu poslat ludomktory su mensi a idu na nich utoky,tebe napr do utoky ostepari nepomozu,maju smiesny utok,takisto napr.stevovi pretoriani,a podobne ...treba spolupracovat na tej dpopore

lebo aj to ked napises postav 500 obrannych jednotiek,ale ak je v kuse farmeny dotycny tak ich len tazko postava lebo akonahle zacne stavat o ne pride...ak je samozrejme farmeny,a zas posielat ich vzdy prec myslim ze nieje mozne,lebo tolko casu snad nema nik az na mna:D:D
Návrat hore Goto down
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:34 pm

len aby ste vedeli to som nepisal ja ale jeden tipek nam to jebol na forum na s3ke:)
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:39 pm

nj to chapem dano neboj ale posielad podpori aj to je hlupost ja radcej zautocim mam pri tom mensie strati a teras ked xcem aby ste si robili jednotky tak fak no ked nemate na to tak urobte toklo kolko mate moznost.Ale vies aj tak je to zbytocne potom lebo na neho zautoci a zas nic nema preto xcem aspon nech maju viac toho a viez jasne farmarcit na 1000 to ne ale zautoci preco ?V pohode napr ja mam teras nabyty program teras som utocil na tipka zajebal som mu 400 vojakov mne asi 150 dal dole ale vies tak som mu zobral asi tak 15000 15000 10000 6000 takze to v pohode pokrije moje straty a teras sa chystam este na 3 ludi s mr4 co mam najblisie asi 13 hodin a dalsi su po 15 v viez si to predstavit co za tia 15 hodin este dokozu spravit a to este nehovori a dalsich clenov mr co utocia na nasi proste sa snazim pomoct kazdemu a nasej ali teras co som pomahalt tak ten co som na neho utocil mi napisal ze budem mat zly tyzden ze ma pride roziavat tipek s heroes co ma 5000 populacku a mam to asi tak v pici ale vies musia pochopit ze fakt nestiham pomoc celej ali to sa neda preto xcem aby ste si robili vojsko alebo ked tak fakt nebudte az daky do seba zakukani a pomozte inym co to potrebuju kvoli tomu vznikla tato ali
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:48 pm

tak to mas jasne ze ty nemozes utocit na tolkych a este ked su tak daleko od teba ved to si mozu zohnat taku podporu ze aj tvoju army mozu dat dole...ozaj trebalo by neco s tymi MR urobit,neviem vy viete co sa da robit:))no ja mozem helpnut niekomu s 150 falanxoami a 25 druid jazdcov +fajny hrdina,ale aj tak predpokladam ze malo kto to tu precita:))
a druha vec nemozte byt dade fpici,lebo keby na mna slo viac utokov tak potrebujem stiahnut spet army:)

a inak toto je velmi pekne forum a dobre si ho spravil marek,ale myslim ze vecsia polka ali ho nenastevuje,alebo sa mylim?

lebo v jednoduchosti je krasa:)ci to jednoduche forum co ma kazdy u nas nemoze fungovat,alebo nechceme aby fungovalo?Smile)
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:49 pm

no dalo mi zabrat kym som to precital a som dost prekvapeni co som sa tam dozvetel a mojich germanskych laskach ale dano pre buducnost toto uz jak koment nedavaj Very Happy Very Happy Very Happy staci ked daj new topic
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 10:55 pm

dik ja si tiez myslim ze je pekne a je mi fakt luto ze ho neviuziva kazdy ale tak co narobis ne kazdemu sa tu xce registrovat
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
DanoKE




Počet príspevkov : 31
Registration date : 05.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeŠt september 20, 2007 11:49 pm

sak vies ze som ti pisal do posty ze to mozes zmazat a ze to dam do tej novej temy spolu s strankami na travian pomocky
dobru noc:D
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 1:06 am

no som zvedavi na tu kundu to mam 15 hodin dojdem tam o 15:08 tak co stihne urobit este za tu dobu ma zajuma kurva dufam ze to nebude teras nic strasne bo este ten kokot magirc musi ist k zemi
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 1:12 am

tak borci docasne som opustil ali tak pls bez zbytocnych otazok ze preco ako naco a na jak dlho proste je to pre to aby som do toho neplietol celu ali kedy sa vratim neviem uvidim
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Funny_man

Funny_man


Počet príspevkov : 44
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 22.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 9:56 am

marči odchádzať z ali??? prosim ťa veď keď tak je tu na to aby si sa mal o koho oprieť....my z dvojky síce niesme až taký machri ale vy tam z jednotky ste na tých prvých 10 - 15 priečkach celkom dobre....myslím si že keby navštevovali fórum určite by ti pomohli......treba im skúsiť napísať a opýtať sa na help...pokiaľ na nich nickto neútočí mohla by to byť pre teba dobrá podpora aby si v tom nebol sám.....
Dúfam že naša ali sa bude dosť rýchlo rozvíjať na to aby sme moli čoskoro vojensky pomôcť
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 3:04 pm

j ja viem mato ale ja som odsiel preto aby to v pohode nasi mohly no rozviat sa a robit si vojsko ked budem potrebovat pomoc tak urcite takomu napisem ale zatial to zvladam aj sam ale neviem na jak dlho
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 5:29 pm

no tak moj utok na klarku nebol moc uspecni Preco? lebo ja idiot som poslal lupezny itok takze takto to dopadlo


Jednotky 430 66 336 0 16 107 0 0 0 0 1
Straty 193 30 151 0 7 48 0 0 0 0 0
Korisť 607 8756 6794 14463


Obranca Klarka z Wolf Village

Jednotky 0 414 182 1 77 69 1 0 0 0 1
Straty 0 228 100 1 42 38 1 0 0 0 0


dufam ze neste az na tolko hlupy a chapeto aspon daco s toho Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 5:42 pm

No a teras este o jedno vas xcem poprosi kedze som mal velke straty a mam este par utoky na plane tak by som potreboval podporit surovinami ty co mozu pretoze ja sice zarabam vela ale nestiham to sam vsecko urobit
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 6:41 pm

ano ? a kolko potrebuje asi
Návrat hore Goto down
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 9:05 pm

aresko preco si odisiel z BS-C
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 11:14 pm

lol ne hrobar vas ako dvojky sa to netika vas uz do toho vobec nexcem tahat a preco som odisiel ?na fore som to napisal staci citat
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimePi september 21, 2007 11:21 pm

aha skusim to nekde najst Very Happy
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeSo september 22, 2007 11:14 am

sewas marci a co jak co ti treba poslat
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitimeSo september 22, 2007 3:39 pm

tak zislo by sa od kazdeho trosku
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Sponsored content





Vojsko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vojsko   Vojsko Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vojsko
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Travian :: Your first category :: Your first forum-
Prejdi na: