Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian

BS Crew
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Konec ali???

Goto down 
+3
P.&.P.U.
Hrob_ar
Aresko
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 12:04 am

No nexcel by som byt prorok ale vyzera to zle kedze ter este tak to vyzera zacina utocit Zero1 a chranit sa nemate ci.Neviem fakt nexcem aby sa to stalo ale nevyzera to fakt rusovo skusime vsetko spravit vsetko preto aby sa to nestalo
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 12:19 am

neviem fakt ale ja sa asi zacnem obzerat po inej ali nexcel som to robit ale tak skusim odist ja a snat vas nechaju bo kôli mne to vse zacalo
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:53 am

podlamna este viac zacnu What a Face What a Face What a Face ale ked ces Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:55 am

ale zero aliancia ma s nimi dohodu alebo spojenectvo s ssn ali abo co ze tie kurvy zacali utocitsak na kazdeho xodia utoky aj na mna idu po dve aj na jednu aj na druhu dedinku aj na Black Dragona Laughing Laughing Laughing Laughing je to na prd
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 8:11 am

j su spojenci dpc som pisal typkovi zo zero 3 ty su pri mne ze naj im napise nech sa do toho nepletu no a ja som napisal 5 ali ci ma nevezmu a skusim a ked hej tak ich poslem na ss2 picusov
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 3:10 pm

a nemozme dohodnut dohodu s ssn Question Question Question
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 3:39 pm

ta cela ssn su skurvysyni skurveny takze asi ne
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
PCs

PCs


Počet príspevkov : 23
Age : 35
Location : Košice
Registration date : 31.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 4:50 pm

pocuvajte SAT VII chcu dohodu o neutoceni aky mate nazor???
Návrat hore Goto down
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 6:26 pm

aha chapem Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Funny_man

Funny_man


Počet príspevkov : 44
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 22.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:07 pm

pozrite sa ....s tou ali to hadam esusi nejak vyriesi....ares ty sa hlavne s nimi velmo nehadaj......ja verim v diplomatov ktory vyriesia tuto dost zlozitu situaciu.....
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 7:26 pm

hej tie picie diplomati s ssn2 su skuvene jeble hovada a nasu kapitulaciu xcu tak ze asi budeme platit dane alebo jaka pica neviem proste ich jebem musim si naj tie skurvene obilninovu dedinu take 2 a urobim tam taku armadu ze sa skurvia pice
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeŠt október 11, 2007 10:31 pm

nic nebojte xlapci vsetko prezijeme len ci aj s nejakou armadou alebo nie tak to uz zistim o druhej rano What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face jak dojdu tie utoky co na mna poslali kurwy jedne skurwene scratch scratch scratch scratch scratch
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimePi október 12, 2007 1:06 am

no je to dost odpici toto co sa tu deje kurva a keby sme aspon o armady neprisli stastie zatial mam ze na nera mi nic neriesia
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Esusi

Esusi


Počet príspevkov : 26
Registration date : 02.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimePi október 12, 2007 5:33 pm

aresko nevymyslalj o rozpade bs-c jasne to je nemozne to nemozme dopustit a o akej ali si to hovoril funny man??ja sa snazim rieist kadeco verim ze ich to hadma prestane bavit alebo co ja sa cuduje strasne ze na mna este nezautocili Surprised
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeSo október 13, 2007 2:00 am

no bs-c sa nezrusi pokial ma nerozjebu uplne nacucky taze asi tak a teraz pre vsetkyx nikoho tu nedrzime kazdy vie alespon by mal vediet v akej sme teraz zlej situacii taze kto xce nex radsej odide rovno teraz ako ked potom bude plakat ale aliancia sa nastopro nerusi a ani sa nezrusi scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Návrat hore Goto down
Funny_man

Funny_man


Počet príspevkov : 44
Age : 36
Location : Košice
Registration date : 22.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeSo október 13, 2007 2:22 am

nie nie....ja si tiez nemyslim ze to bude az take zle ze sa bude musiet nasa sestra rozpadnut.....aj ked to s marekom vyzera dost na prd.... No No
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeSo október 13, 2007 2:44 am

dost na prd dost na prd do pice ne na prd ale hnusny zaludocny problem pice sak mi jebli uz populacku o 300 dole proste ma nicia psy skurveny
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
Hrob_ar

Hrob_ar


Počet príspevkov : 106
Age : 31
Location : Nitra -Klokocina-LopataDC-Cintorin
Registration date : 16.08.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeSo október 13, 2007 7:58 am

kurvy spinave No No No
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeSo október 13, 2007 3:18 pm

pice tu kurva ked na mna utocia tak ma nexcu zobrat do silnej ali kurva ale ked netreba tak v tedy otravovali kokoti
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 2:31 am

no a co si ocakalval Exclamation tavi trus Exclamation lol vzdicky to tak mas jedine na koho sa mozez spolahnut si ty Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 3:20 am

sak vzdy sa spolieham na seba vzdy to tak bolo a vzdy to tak bude
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
jamaica

jamaica


Počet príspevkov : 15
Age : 34
Location : new castle
Registration date : 30.09.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: m   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 9:04 am

netýka sa to síce tejto celej hry,ale aspoň vidíte že prečo nemám moc rada ľudí...aj toto je jeden z dôvodov...
Návrat hore Goto down
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 11:52 am

hh si nas povzbudila jamaica Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a diky ze nas nemas rada Sad Sad Sad Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Aresko
Admin
Admin
Aresko


Počet príspevkov : 190
Age : 36
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 1:43 pm

hh tha co uz nemoze ta mat kazdy rad taky si zvikaj
Návrat hore Goto down
https://bscrew.slovakforum.net
P.&.P.U.

P.&.P.U.


Počet príspevkov : 68
Age : 35
Location : Kosice
Registration date : 30.07.2007

Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitimeNe október 14, 2007 8:23 pm

ja wiem mne staci ze ty ma mas rad geek
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Konec ali??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Konec ali???   Konec ali??? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Konec ali???
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Travian :: Your first category :: Your first forum-
Prejdi na: